Údaje o prijímateľovi 2% z daní:

  Obchodné meno: Mačkafé

  IČO: 54 092 183

  Právna forma: Nezisková organizáciaSince 2015

Náš projekt vznikol spojením príjemného s užitočným.
Pomáhame zvieratám v núdzi a súčasne aj ľuďom nájsť ten správny a ničím nenahraditeľný oddych, pokoj a relax.
Mačkafé projekt je vskutku nezvyčajný, neopísateľne náročný, ale zároveň veľmi príjemný, účelný a jedinečný projekt.
Vaše pozitívne reakcie sú pre nás nenahraditelné a neustále nás tak ženú vpred.

Život v 21. storočí je hektický, uponáhľaný a stresový. Všetko treba urobiť “ASAP” (čo možno najskôr) a často nemáme na nič čas, ani chuť.
Neustále sa za niečím ženieme a zabúdame pritom na jednu z najpodstatnejšich vecí, bez ktorých sa nedá fungovať. Zabúdame na vlastnú psychickú pohodu a odpočinok, ktorý je na prežitie v tejto “ASAP" dobe priam nevyhnutnosťou.

Je viac ako jasné, že keď ľudia nemajú na nič čas a nevenujú sa riešeniu svojej psychickej rovnováhy, nebudú riešiť ani problematiku opustených, či týraných zvierat.
Náš koncept sme teda vytvorili tak, aby sme spojili príjemné s užitočným a okrem toho, že aktívne pomáhame zvieratkám v núdzi, pomáhame aj ľudom ako ste možno práve Vy. Pomáhame Vám dosiahnuť relax, aký nikde inde nedosiahnete a svojou činnosťou záro- veň prispievame k vytváraniu komunity ľudí, ktorým čoraz viac záleží na životeopustený- ch, či týraných zvierat. Jedným z našich cieľov je aj oboznamovať ľudí s problematikou týraných zvierat a poskytnúť im o tom čo najviac informácií.

Spoločnosť v našom Mačkafé klube, Vám robia mačky, o ktorých je už v súčasnosti nie- koľkými vedeckými výskumami dokázané, že môžu výrazne zlepšiť zdravotný stav člove- ka. Všetky naše mačky sú zachránené z ulice, či adoptované z depozitov (depozit=dočasný domov), a každá z nich si prešla neľahkým osudom.

Aj napriek tomu všetkému zostali verné ľudom a vyhľadávajú ich (Vašu) prítomnosť, či pohladenie.
U nás si konečne užívajú lásku domova a ich komfort, takisto ako ten Váš, je našou najvyššou prioritou.

Naše Občianske združenie Mačacia labka, v spolupráci s Občianským združením Mačky- SOS, taktiež aktívne pomáha mačkám z depozitov nájsť si svojho nového majiteľa.
Mačky zachraňujeme priamo z ulice, zabezepčujeme ich sterilizáciu (u mačiek), či kastrá- ciu (u kocúrov) prikrmujeme ich v obdobiach, kedy by na ulici neprežili samé a mnohými ďalšími aktivitami sa zapájame do riešenia problematiky opustených ziverat.

Ak ste milovníkmi dobrej kávy, čaju, alebo limonády, máte radi zvieratá a ich osud Vám nie je ľahostajný, hľadáte miesto kde môžete v kľude tvoriť a myslieť, alebo naopak, len tak sedieť a nemyslieť na nič a relaxovať, rozhodne nás musíte navštíviť.


Dosť bolo teda rečí…

Zažite u nás mňaukastické pocity naživo! ;)

Tešíme sa na Vás!
Váš Mačkafé tím.

 

Partneri


Warning: A non-numeric value encountered in /data/7/1/71e0e5d8-441d-490c-af02-0bbecb551cab/mackafe.sk/web/libs/php/tnsl.php on line 400